Наше підприємство продовжує активно підтримувати всеукраїнську урядову програму модернізації матеріально-технічного забезпечення підприємств, які працюють для сільськогосподарського виробника. Не чекаючи допомоги від уряду ми запровадили власні принципи модернізації і одним з головних є сучасність технологій та технологічного процесу.

В листопаді 2018 року підприємство «Агрореммаш» переходить на новий спосіб фарбування агрегатів, які ми випускаємо – метод напилення порошковою фарбою. Цей метод дозволяє отримати полімерні покриття з високими захисними та декоративними властивостями.

Суть методу полягає в наступному:

На очищений виріб напилюється порошкова фарба. В процесі напилення частки порошкової фарби електрично заряджаються від зовнішнього джерела або електризацією при терті. Електричним полем частинки порошкової фарби переносяться до виробу, яке має протилежний заряд. Частки порошкової фарби, які не осіли на виріб виловлюються в фарбувальній камері напилення і можуть бути використані для повторного напилення, що неможливо при використанні звичайних рідких фарб. Далі виріб з нанесеною порошковою фарбою переноситься в камеру полімеризації для «запікання» фарби.

У процесі формування покриття з нанесеного порошкового шару створюється монолітне якісне покриття на поверхні виробу.

Процес формування покриття здійснюється шляхом нагрівання шару порошкової фарби до стану його оплавлення з утворенням монолітного шару. При подальшій обробці в результаті затвердіння або охолодження шару утворюється тверда плівка.

Оплавлення порошкових фарб ділиться на три стадії: порошок оплавляється і переходить в в’язко-текучий стан; утворюється монолітний шар з оплавлених частинок порошку; фарбується змочується розплавленим полімером, внаслідок чого формується покриття.

Метод напилення порошковою фарбою дозволить значно підвищити якість продукції, яку випускає підприємство та значно покращити загальний вигляд техніки впродовж значного часу, в порівнянні зі звичайними способами фарбування.