Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021 в Києві

Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021 в Києві

Одна з визначних подій в аграрному секторі відбувається в червні на території виставкового експоцентру в Києві – Міжнародна виставка АГРО-2021. В умовах важкої економічної та епідеміологічної ситуації в країні такі виставки для виробників сільськогосподарської техніки як важливий спосіб себе показати та досвід інших вивчати. Ця агровиставка є прекрасним майданчиком представити свої нові зразки техніки.

Не виключенням є і підприємство ТОВ «Агрореммаш-БЦ», один з провідних сільськогосподарських виробників, перший винахідник та розробник ґрунтообробних дискових агрегатів в Україні. Завдяки багаторічній тривалій співпраці з науковим дослідницьким інститутом УкрНДІПВТ імені Л.Погорілого, спільно з цим інститутом, цього річ завод представив свою новинку – агрегат ґрунтообробний дисковий для вертикального обробітку АГД-2,2ВО.

Технологія Верті-тіл (вертикальний обробіток) – це інноваційний метод, що забезпечує системний підхід, орієнтований на збереження ґрунту. Застосування цього методу заключається в створенні вертикальних отворів, що забезпечують рух вологи по усьому профілю ґрунту. За допомогою такої інновації рослина може створювати здорову, глибоку кореневу систему, що дозволить отримати доступ до ґрунтових запасів пожнивних речовин, сприяючи більш високій врожайності.

Модель АГД-2,2ВО може агрегатуватись з тракторами МТЗ-82, 892 та більш потужними.

Агрегат був розміщений на території експозиції інституту та викликав досить жвавий інтерес у відвідувачів виставки, переважно фермерів з усієї України. Більшість фермерів лише починає знайомитись з новою технологією, а тому з інтересом вивчали можливості агрегату.

Підприємство Агрореммаш один з перших в Україні розпочав дослідження та виробництва агрегатів з технологією Верті-тіл. Значну допомогу в виробництві та випробуванні агрегату надав дослідницький інститут на чолі з його керівником доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААНУ Володимиром Івановичем Кравчуком.

Спільна праця двох провідних організацій Київщини є запорукою надійного майбутнього аграрного сектору України, що поступово повертається на свої провідні ролі навіть в важкі економічні та епідеміологічні часи.