Співпраця підприємства з Центром зайнятості

Співпраця підприємства з Центром зайнятості

Безробіття – це соціально-економічне явище, відповідно до якого частина осіб не має змоги реалізувати своє право на працю та отримання заробітної плати як джерела існування. Кадровий дефіцит робочих спеціальностей – це не менш кризове питання, що є серйозною проблемою для виробничих підприємств, пов’язане з вимиранням інтересу у молоді до цієї сфери, а також значного і систематичного від’їзду вже готових спеціалістів за кордон.

Ці дві проблеми можна вирішити в тому числі за допомогою більш тісної співпраці підприємств з Центрами зайнятості.

Білоцерківський міськрайонний Центр зайнятості на чолі з керівником Геращенко Тамарою Петрівною та один з провідних виробників сільськогосподарської ґрунтообробної техніки ТОВ «Агрореммаш-БЦ», як ніхто інший вищезазначені проблеми розуміють і намагаються їх спільно вирішити.

2 червня 2021 року на виробничій території підприємства ТОВ «Агрореммаш-БЦ» відбулася перша зустріч у поточному році очільника Центру зайнятості Геращенко Тамари Петрівни з колективом підприємства на чолі з директором Єсьманом Миколою Івановичем. В ході робочого візиту було визначено коло нагальних проблем, в яких є необхідність термінового вирішення спільними зусиллями, а саме закриття вакансій підприємства. Досягнуто домовленості щодо доведення Центром зайнятості до шукачів роботи інформації про наявні вакансії усіма можливими методами, в тому числі на сайтах Центру та профільних партнерських сайтах.

З метою ознайомлення з умовами праці на підприємстві, особисто директор підприємства провів для поважних гостей екскурсію по виробничим цехам, показавши можливості підприємства по забезпеченню усіма необхідними умовами для роботи. Завод Агрореммаш постійно розвивається, працює протягом усього року без сезонних перерв. Одне з небагатьох підприємств міста, працівники якого вже працювали з 4 січня в повному обсязі.

Серійне виробництво, нова техніка, планові завдання, персоналізовані замовлення від зарубіжних партнерів – виконання цих важливих завдань потребує професійних кваліфікованих працівників, особливо робочих спеціальностей, яких не вистачає підприємству. Тому великі сподівання у керівництва заводу на співпрацю з профільною установою Центром зайнятості і особисто його керівником Геращенко Тамарою Петрівною, яка відповідально поставилась до наших кадрових потреб.

Продовженням спільної роботи стала додаткова зустріч вже у адміністративній будівлі Білоцерківського міскрайонного Центру зайнятості, що відбулася 8 червня 2021 року. На цю зустріч за запрошенням Центру зайнятості завітали шукачі роботи, які зареєстровані в Центрі як безробітні. Представники підприємства ознайомили потенційних працівників з умовами праці та оплати праці. Керівник Центру пані Геращенко також розповіла про додаткові можливості для безробітних, які зареєстровані в Центрі та бажають працювати на підприємстві. Обидві зустрічі пройшли продуктивно і вже є перші результати. Підприємство, за допомогою Центру зайнятості прийняло на роботу кількох кваліфікованих працівників і в подальшому сподівається спільними зусиллями з Центром зайнятості подолати існуючі кадрові проблеми на підприємстві.