Міжнародна агропромислова виставка Євро-Агро-2019 у Львові

Міжнародна агропромислова виставка Євро-Агро-2019 у Львові

З 12 по 14 листопада 2019 року у місті Львові на території Південного виставкового ЕКСПО центру відбулася IV Міжнародна агропромислова виставка Євро-Агро 2019 і вперше за участю підприємства “Агрореммаш”. Євро-Агро – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники мають можливість продемонструвати свої досягнення та ознайомити відвідувачів виставки з новітніми технологіями та рішеннями в аграрному секторі, знайти партнерів для бізнесу, прийняти участь в дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в аграрній галузі України. Окрім українських учасників виставки до участі традиційно залучаються також польські партнери-аграрники, так як ця виставкова платформа має основну мету посприяти всебічному розвитку партнерських відносин між Україною та Польщею.

Наше підприємство традиційно приймає участь у виставках розширеною експозицією техніки, якщо порівнювати зі своїми конкурентнами-партнерами в галузі сільськогосподарського машинобудування. Львівський фермер протягом трьох днів виставки знайомився з пятьмя одиницями техніки різної направленості польових робіт. Лінійку дискових агрегатів представив навісний агрегат АГД-1,6, поціновувачів чизельного обробітку порадував АГЧ-1,8 та АГВ-1,5Д для виноградників, був також оборотний плуг ПОН-2х25 та сніговий відвал ВСУ-2,5ГП, спеціально для наступаючої зими.

Інтерес до техніки у регіонального фермера був підвищений, так як наша техніка є не тільки якісною, а й не дорогою та конкурентноспроможною в порівнянні з аналогами в Україні і тим більше в Європі. І найголовніше, що Агрореммаш один з небагатьох виробників розрахований більше на дрібних та середніх фермерів з невеликими тракторами та польовими площами.