Увага!!! Контрафакт

Увага!!! Контрафакт

ТОВ «Агрореммаш-БЦ» – виробник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки, який працює на вітчизняному ринку 21 рік. Завод виробляє ґрунтообробні агрегати «АГД» різної модифікації. Права на інтелектуальну власність на знак для товару «АГД» захищені в порядку, передбаченому діючим законодавством.

Останнім часом збільшились випадки протиправних дій щодо виготовлення контрафактної продукції під маркою «АГД» з повним збереженням кольорів наших агрегатів. Так, в мережі інтернет постійно викладаються об’яви комерційного характеру, відповідно до яких для продажу пропонуються агрегати «АГД-2,1», «АГД-2,5» на комерційному порталі OLX в розділі сільськогосподарської техніки. В об’явах викладаються фотографії в яких сфотографовано агрегати з повним збереженням кольорів наших агрегатів та відповідними наліпками на агрегати, які є ідентичними з нашими. Авторами цих об’яв указано різні особи, з місцезнаходженням місто Біла Церква Київська область.

В ході самостійного розслідування наші працівники зв’язувались з цими особами, не відкриваючи своєї зацікавленості. З їх слів вони можуть продати агрегати АГД-2,1 та АГД-2,5, які зроблені не на офіційному заводі «Агрореммаш», а «кустарним» способом. Їх ціна буде на 5-15 тисяч менше, ніж заводська. Способи оплати за агрегати – готівка.

При детальному вивченні придбаного нами такого агрегату було виявлено численну невідповідність багатьох вузлів псевдо-агрегату. Під час покупки виявити цю невідповідність можуть тільки професійні спеціалісти нашого заводу, але впродовж роботи даного агрегату ця невідповідність буде наслідком несправностей і неякісної роботи техніки на полі.

Зекономивши 5-15 тисяч зараз, в подальшому Ви можете втратити значно більше на ремонті або заміні вузлів та деталей техніки.

В даний момент особами, які виготовляють контрафактну продукцією займаються правоохоронні органи, відповідно до чого відкрито кримінальну справу.

Купуйте справжній, якісний, заводський АГД з належним пакетом документації та гарантійним терміном, під час якого завод бере на себе зобов’язання замінити будь-який вузол чи деталь, які вийшли з ладу. Псевдо-виробники цього робити не будуть.

З повагою,

Адміністрація ТОВ «Агрореммаш-БЦ»